Napis miłość drewniany

null

Cena napisu Miłość

Stawka cenowa za dzień wynajmu uzależniona jest od tego czy wesele odbywa się w weekend, czy też w tygodniu. W odległości do około 20 kilometrów od Pszczyny dowozimy nasz napis w cenie, na drugi dzień odbieramy o umówionej godzinie. Każdy kilometr dodatkowy liczony stawką 3 złote.

null

Wynajem napisu Miłość

Nasza oferta to obejmuje wynajem napisu wraz z naszym transportem. Dostarczamy napis w wyznaczone miejsce na konkretną godzinę, tak samo wygląda odbiór. Wszystkim zajmuje się nasza firma, w razie potrzeby doradzamy gdzie najlepiej nasz napis Miłość będzie się prezentować.

null

Napis Miłość drewniany

Nasz napis Miłość wykonany jest przez naszą firmę własnoręcznie – według własnego projektu. Przez to czyni go to czymś niepowtarzalnym na każdym weselu. Drewno pokryte jest brązową lakierobejcą. Oświetlenie to energooszczędne żarówki 1w ledowe typu edison.

Drewniany napis miłość

null
Inspiracją do stworzenia drewnianego napisu miłość były dekoracje boho, rustykalne, które bardzo chętnie wybierane są przez pary młode. Nasz drewniany napis to świetna alternatywa do popularnych białych napisów, które można spotkać w ofercie większości firm. Nasz napis świetnie sprawdzi się na salach w stylu góralskim, karczmach, tych gdzie można znaleźć elementy drewniane w wystroju lub samych dekoracjach weselnych. Elementem wyróżniającym jest też sam rozmiar naszego napisu – literki mają 130/140 cm a po rozłożeniu napis zajmuje 5-5 – 6 metrów.
null

Napisz do nas!

Wynajem drewnianego napisu miłość

Szukasz ciekawego dodatku na swoje wesele? Wasza sala taneczna jest pusta, uważacie, że brakuje czegoś co uświetni waszą uroczystość? Nasz napis drewniany miłość na wynajem będzie idealnym dodatkiem dekoracyjnym. Z pewnością świetnie sprawdzi się w salach urządzonych w stylu typowo drewnianym, a także i z pojedynczymi elementami drewna w konstrukcji, dekoracjach. Jeżeli planują Państwo wesele w stylu boho, rustykalnym to na pewno nasz napis miłość stanie się świetnym dodatkiem. Również chętnie pary młody wykorzystują napis jako scenerie do pięknych zdjęć z wesela.

Wybierając nasz napis drewniany miłość na wesele mogą liczyć Państwo na pełen profesjonalizm, szybki i miły kontakt oraz terminowe dostarczenie pod wskazany adres naszego napisu. Po wskazaniu konkretnego miejsca ustawienia napisu oraz godziny przyjazdu, wszystko już leży po naszej stronie. Jeżeli spodobał się Państwu nasz napis miłość, a nie maja Państwo pomysłu na jego ustawienie – chętnie pomożemy w wybraniu idealnej scenerii, tak żeby zarówno para młoda jak i wszyscy goście byli zachwyceni efektem.

Postaw na oryginalny drewniany napis miłość!

Solidne drewno sosnowe, każdy element pomalowany brązową lakierobejcą. Nasz drewniany napis miłość jest świetną alternatywą dla wielu popularnych napisów dostępnych na rynku, jak np. napis love. Chcieliśmy stworzyć coś niepowtarzalnego więc postawiliśmy na własny projekt i litery miłość, które od A do Z są wykonane jest z elementów drewnianych. Żarówki, w które napis jest wyposażony, to świetnie sprawdzające się żarówki ledowe o mocy 1 W z widocznym żarnikiem, co daje niepowtarzalny efekt przy każdym zaświeceniu!

Każda literka napisu ma wysokość 130 cm, z wyłączeniem polskich znaków Ś i Ć, które mierzą 140cm. Całość może zmieścić się na 4 metrach (gdy napis ułożony jest w łuku, jednak w linii prostej standardowo zajmuje 5,5 d do 6 metrów. Nasza drewniana miłość wygląda zarówno świetnie za dnia jak i w nocy. Piękne drewno, z wyrazistymi słojami na pewno zrobi wrażenie na każdym uczestniku wesela. Napis może być zarówno usytuowany na sali weselnej jak i w plenerze ( po wcześniejszych ustaleniach z naszą firmą)

FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania do drewnianego napisu miłość

1. Jaki jest czas wynajmu drewnianego napis miłość?
-Nasz napis miłość dostarczamy standardowo rano, przed planowaną uroczystością weselną. Najczęściej też odbieramy go na drugi dzień również w godzinach porannych ( jest to uzależnione od organizacji pracy na sali)

2. Jaka jest cena przy zamówieniu napisu na dwa dni?
-Drugi dzień wynajmu liczony jest w niższej cenie i wynosi 150 złotych

3. Czy jest możliwość samodzielnego odebrania i oddania drewnianego napisu miłość?
-Najpewniej się czujemy gdy nasz napis jest odpowiednio zabezpieczany podczas przewozu przez nas samych. Dlatego wyłącznie sami dostarczamy jak i odbieramy drewniany miłość na wesela.

4. Czy napis pobiera dużo prądu?

Drewniany napis miłość wyposażony jest w 88 żarówek, jednak są to energooszczędne żarówki o klasie A+ oraz o mocy 1w, przez co pobór prądu nie jest wysoki. Żarówki nie nagrzewają się emitując promień o ciepłej barwie światła.

5. Co w przypadku uszkodzenia napisu podczas okresu najmu?

-Wszystkie warunki określone są w umowie najmu. Jednak konstrukcja drewnianej miłości  umożliwia stosunkowo łatwe naprawy. Z tymi drobniejszymi uszczerbkami możemy poradzić sobie bez dodatkowej zapłaty.